top of page

Těhotenské focení v boho ateliéru

Prožíváte nádherné období těhotenství a chcete si tento okamžik uchovat na celý život? Chcete přirozené a krásné fotky, které vám budou dělat radost kdykoli si na ně vzpomenete? Žádné nepřirozené pózy a nucené úsměvy. Jenom emoce a Vy, které vyprávějí váš příběh...


Těhotenské focení může probíhat v přírodě nebo v boho ateliéru. Dokáži zachytit Vaši krásu a vytvořit nádherné, emotivní a originální fotky. V rámci focení nabízím k zapůjčení luxusní těhotenské šaty v různých barvách (bílá, bordó, světle modrá, béžová, hořčicová...), ale krásně vypadají i rifle s bílým trikem nebo košilí.


Snažím se vytvořit takové prostředí, ve kterém se budete cítit pohodlně a uvolněně, abychom mohli zachytit ty nejkrásnější okamžiky vašeho těhotenství.


Krása žen v těhotenství je pro mě něco neuvěřitelně inspirujícího. Je to okamžik, kdy žena přináší na svět něco úžasného a vstupuje do nového a krásného období svého života. Těhotenské focení mi dává možnost zachytit tento okamžik a ukázat světu, jak nádherné jste - silné, něžné a krásné.


Možná je to koktejlem hormonů, lásky a radosti, ale když vás fotím, vidím vaši vnitřní sílu, odvahu a neuvěřitelnou krásu. Je pro mě ctí být součástí tohoto procesu a zachytit tento okamžik, který bude pro vás nezapomenutelný.


Pokud se chystáte na těhotenské focení, nebo jste těhotné a zvažujete, zda takové focení absolvovat, nebo ne, rozhodně to doporučuji. Je to zážitek, který stojí za to a budete mít památku na celý život. Ať už se rozhodnete pro těhotenské focení nebo ne, nezapomeňte, že jste krásná, silná a jedinečná ...ta, která dokáže překonat všechny překážky, které jí život přinese.těhotenské bříško, fotka z ultrazvuku, body, andílek

těhotenské focení v boho ateliéru, kreativní kompozice, rodiče ležící na posteli, dívající se na fotku z ultrazvuku

těhotenské focení v luxusních těhotenských šatech v boho ateliéru

těhotenské focení v riflích a bílém triku v boho ateliéru

těhotenské focení v luxusních šatech

těhotenské focení v luxusních šatech, v podhůří Beskyd, v pozadí s Lysou horou


černobílá fotografie těhotenské focení v protisvětle

těhotenské focenítěhotenské focení

těhotenské focení s dětmi, černobílá fotografie

těhotenské focení v boho ateliéru

těhotenské focení s dětmi

rodinné těhotenské focení, emoce

rodinné focení

těhotenské focení

těhotenské focení rodinné

Těhu focení cena:


Comments


Nejlepší příspěvky

Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.

Nejnovější příspěvky

Archiv

Hledání podle štítků

Následujte nás

  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page