top of page

Těhotenské focení v boho ateliéru

Prožíváte nádherné období těhotenství a chcete si tento okamžik uchovat na celý život? Chcete přirozené a krásné fotky, které vám budou dělat radost kdykoli si na ně vzpomenete? Žádné nepřirozené pózy a nucené úsměvy. Jenom emoce a Vy, které vyprávějí váš příběh...


Těhotenské focení může probíhat v přírodě nebo v boho ateliéru. Dokáži zachytit Vaši krásu a vytvořit nádherné, emotivní a originální fotky.


Snažím se vytvořit takové prostředí, ve kterém se budete cítit pohodlně a uvolněně, abychom mohli zachytit ty nejkrásnější okamžiky vašeho těhotenství.


Krása žen v těhotenství je pro mě něco neuvěřitelně inspirujícího. Je to okamžik, kdy žena přináší na svět něco úžasného a vstupuje do nového a krásného období svého života. Těhotenské focení mi dává možnost zachytit tento okamžik a ukázat světu, jak nádherné jste - silné, něžné a krásné.


Možná je to koktejlem hormonů, lásky a radosti, ale když vás fotím, vidím vaši vnitřní sílu, odvahu a neuvěřitelnou krásu. Je pro mě ctí být součástí tohoto procesu a zachytit tento okamžik, který bude pro vás nezapomenutelný.


Pokud se chystáte na těhotenské focení, nebo jste těhotné a zvažujete, zda takové focení absolvovat, nebo ne, rozhodně to doporučuji. Je to zážitek, který stojí za to a budete mít památku na celý život. Ať už se rozhodnete pro těhotenské focení nebo ne, nezapomeňte, že jste krásná, silná a jedinečná ...ta, která dokáže překonat všechny překážky, které jí život přinese.


Těhu focení cena:


Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page