top of page

Newborn focení, focení miminek

Focení miminek je ideální plánovat do 14 dnů věku miminka. Není však problém fotit měsíční miminko, jen je potřeba případně počítat s větší bdělostí miminek a omezením možnosti využití rekvizit či oblečků (z důvodu velikosti miminka), fotíme více miminko v náručí rodičů. Ať už probíhá focení miminek s rodiči nebo fotím miminko samotné, pečlivě dbám na bezpečnost miminka (praxe s polohováním miminek - jsem certifikovanou newborn fotografkou; rodiče jsou v těsné blízkosti). Snažíme se zachytit jedinečnost každého dítěte a vytvořit krásné a nezapomenutelné fotky, které vám budou připomínat emoce prvních společných dnů po narození. 

Jak focení miminek probíhá? 
Fotím miminko samotné a s rodiči v náručí. K dispozici mám různé rekvizity, oblečení, čepičky, čelenky pro miminko. V ateliéru vymyslíme 2-3 různé scény. Focení miminek doma probíhá ve formě lifestylového stylu focení, ale je možné po domluvě připravit 1 scénu (plátno, rekvizity...).

Jaké oblečení na focení?
Oblečení prosím volte ve světlých barvách, bílá, béžová, růžová, hnědá... Pokud máte zajímavý koníček nebo profesi, přineste prosím rekvizity, které to vystihují. Celkově trvá focení 2-3 hod., přineste si prosím příkrm pro miminko, pokud nekojíte, pro sebe svačinu. V průběhu focení se přizpůsobuji potřebám miminka. Kojení je samozřejmostí. Nakrmené a přebalené miminko = spokojené miminko :)
Prosím kontaktujte mne již z porodnice a domluvme si termín focení. Nechte si zachytit vzpomínky, které vám zůstanou na celý život. Rodinné focení s miminkem probíhá v ateliéru příp. se můžeme domluvit u Vás doma v přirozeném prostředí tzv. lifestylové fotky.

bottom of page