top of page

Těhotenské focení

Profesionální těhotenské focení plné krásy a šarmu!
Vytvořím nezapomenutelné vzpomínky na tuto jedinečnou fázi Vašeho života. Fotografie mohou probíhat v ateliéru Dvořákova 780, Frýdlant nad Ostravicí, nebo na vybrané exteriérové lokaci. Vytvářím příjemnou a uvolněnou atmosféru, kde se budete cítit pohodlně a uvolněně. Vaše nápady a přání ohledně stylu a atmosféry jsou vždy vítány.

 

Ideální doba pro těhotenské focení je v období 7. až 8. měsíce těhotenství (cca 28.-36.tt), kdy je bříško krásně vyrýsované a únava ještě není tak markantní. Přineste si s sebou fotku z ultrazvuku, a klidně i malé doplňky pro miminko. Doporučuji pastelové barvy oblečení, jako je bílá, světle růžová, šedá nebo béžová, a vyhněte se velkým potiskům a vzorům, které by mohly odvádět pozornost.

 

Oživte své těhotenské fotky netradičním způsobem! Nově nabízíme malování hennou na bříško a ruce. 100% přírodní barvivo, které vám přinese magii barev a symboliku. Domluvte si tento unikátní zážitek předem pro perfektní přípravu s naší vizážistkou. Vytvořte si jedinečné vzpomínky s hennovým dotekem krásy a přirozenosti.

Celé focení trvá 1-2 hodiny a zahrnuje 10 finálních fotografií s profesionální retuší. Můžete si také půjčit krásné těhotenské šaty v různých barvách (beige, bílé, bordó, světle modré). Z 100-300 snímků v online galerii si vyberete ty nejlepší. Existuje také možnost dokoupení dalších fotografií za příplatek. Neupravené fotografie neposkytuji.
 

Podzimní těhotenské focení je oblíbené zejména po prvních mrazících, kdy se listí krásně zbarví (cca polovina října).
 

Získejte jedinečné a krásné vzpomínky na tuto výjimečnou fázi svého života :)

bottom of page