top of page

Svatební místa v Moravskoslezském kraji

Hledáte perfektní místo pro svatbu v Moravskoslezském kraji a nevíte, kde začít? Mám pro vás tři svatební lokality, které stojí za zvážení a časem přidám další. Každé z těchto míst má něco speciálního, co vás určitě okouzlí.


1. Hotel & Garden U Holubů v Čeladné

Toto svatební místo je jedním z mých srdcových záležitostí, nachází se v krásné lokalitě Beskyd, na úpatí hory Smrk a nabízí dokonalé prostředí pro konání svateb. Hotel & Garden U Holubů disponuje zajímavými prostory pro konání svatby, luxusními pokoji, krásnou zahradou a nádherným venkovním bazénem. Výhodou je možnost příprav nevěsty, ženicha, obřad, hostina a párty vše na jednom místě bez nutnosti dojíždění. Svatební fotografie novomanželů lze zachytit dokonale v těsné blízkosti hotelu. Je zde mnoho zajímavých míst, tím pádem nebudete svým hostům dlouho chybět. Kapacita je až 120 osob vč. ubytování. Zároveň svatební menu je zde famózní. Pokud milujete přírodu, hledáte intimní a romantickou atmosféru, toto místo je pro vás ideální.


Více informací naleznete zde: https://www.uholubu.com/cz/svatby/

Doporučuji také tyto dodavatele:

dorty od Andělské dobroty od Lucky: www.andelskedobroty.com

Vizážistka a kadeřnice: bohyně Markéta Lisická, www.salonlisien.com a skvělá Ellen Schindlerová Make-up Artist2. Vila na Landeku v Ostravě

Pokud hledáte stylové, jedinečné místo pro svou svatbu v okolí Ostravy, pak věřte, že Vila na Landeku je tou pravou volbou. Historická prvorepubliková vila. Toto místo nabízí nádherný výhled na město Ostrava, prostorný interiér a rozsáhlý park obklopující Vilu na Landeku. Svatby v této vile jsou vždy plné elegance a luxusu.

Více informací naleznete zde www.vilanalandeku.cz3. Villa 603 v Příboře

Vila 603 je perfektním místem pro menší svatby na samotě u lesa, avšak dobře dostupné, v srdci Moravskoslezského kraje. Svatební obřad lze uspořádat venku v lese, nebo v areálu Villy 603 příp. v nedalekém Kostele Nalezení sv. Kříže. Majitelé uvádí max. 50 hostů a 16 ubytovaných v 7 pokojích. Toto svatební místo má úchvatný interiér, zastřešenou terasu, rekonstruovanou stodolu pro taneční párty či obřad a venkovní dřevěné jacuzzi. Celkově působí milým dojmem a budete se zde cítit báječně. Majitelé jsou velice příjemní a vstřícní.

Více informací naleznete zde www.villa603.cz