top of page

Těhotenské focení

Chcete mít krásné originální těhotenské fotky? Zachytím Vaši krásu a šarm. Vytvořím nezapomenutelné vzpomínky na tuto jedinečnou fázi Vašeho života.

Těhotenské focení probíhá po domluvě v ateliéru nebo v exteriéru. Snažím se vytvořit příjemnou a uvolněnou atmosféru, ve které se budete cítit pohodlně a uvolněně. Záleží mi na tom, abych zachytila Vaši jedinečnost, a tak jsem vždy otevřena Vašim nápadům a přání ohledně stylu a atmosféry fotek.

Těhotenské focení je ideální v období 7. až 8. měsíce těhotenství, kdy je již krásně vyrýsované bříško a nedopadá na Vás ještě tolik únava. Těhotenské focení s partnerem či staršími dětmi probíhá v přírodě, podhůří Beskyd, nebo v ateliéru. Na lokaci se předem domluvíme.

Prosím, vezměte si s sebou i fotku z ultrazvuku, klidně i botičky nebo bodyčko pro miminko. Vybírejte oblečení i pro partnera (nebo zbytek rodinky) v spíše pastelových, tlumenějších barvách, pěkná je bílá, světle růžová, šedá, béžová, světle hnědá… Vyvarujte se prosím velkým potiskům a vzorům, které zbytečně odvádějí pozornost. U mne si můžete zapůjčit také různé těhotenské šaty.

Podzimní těhotenské focení je velmi oblíbené především po prvních mrazících, kdy se listí krásné zbarví.

Focení trvá 1-2 hodiny. Cena zahrnuje 10 finálních fotek, jejichž součástí je také profesionální retuš, aby byly výsledné fotky co nejkrásnější a odpovídaly vašim představám (pokročilá retuš, odstranění jizviček, znamének nebo vrásek či vybělení zubů apod.). Vybíráte z 100-300 ks záběrů z online galerie. Možnost dokoupení fotografií za příplatek. Neupravené fotografie neposkytuji. 

bottom of page